fbpx

BUTIK DORADZTWA STRATEGICZNEGO_

W tej branży liczy się przede wszystkim zaufanie i pełen profesjonalizm. Klienci muszą być przekonani, że oddają kluczowe informacje na temat swoich firm we właściwe ręce. Dlatego na tych wartościach oparliśmy całą identyfikację wizualną.

Postawiliśmy na przejrzystość grafiki, aby kojarzyła się profesjonalizmem, wiarygodnością i wzbudzała zaufanie. Efekt ten wzmacniają zastosowane kolory – granatowy i zielony. Wykorzystany w logo znak strzałki symbolizuje dynamikę firmy, wsparcie w rozwoju, jakiego udziela swoim klientom, a także wysokie wyniki, które pomaga im osiągać.

KMCP-kay-visual
KMCP-kay-visual-wizytówki

ODKRYJ NASZE MOŻLIWOŚCI I STWÓRZ Z NAMI UNIKALNĄ IDENTYFIKACJĘ TWOJEJ MARKI!

Masz pytania dotyczące tej realizacji lub szukasz agencji, która opracuje odpowiednie logo, identyfikację wizualną czy key visual dla Twojej marki? A może Twoje istniejące logo potrzebuje odświeżenia i nie wiesz, jak się za to zabrać? Zapraszamy do kontaktu z nami! Umów się na spotkanie, podczas którego przedstawimy nasze metody pracy, wskażemy, jakie inne obszary możemy wspólnie rozwijać i pomożemy oszacować czas oraz koszty niezbędnych działań mających na celu wzmocnienie Twojej komunikacji z klientami.

PoprzedninavNastępny