fbpx

Where the nature is your backyard_

Bliskość natury stanowiła punkt wyjścia dla projektu. Wspólnie z klientem wypracowaliśmy trzy słowa kluczowe, które w najbardziej adekwatny sposób odzwierciedlają charakter apartamentu. Są nimi: natura, spokój oraz wypoczynek.

Zaprojektowane logo odnosi się do świata zwierząt, występujących w bezpośrednim otoczeniu lokalu.  Stworzony krój pisma Gaia, uszlachetnienia druku oraz użyte materiały podkreślają wysoki standard miejsca. Dbałość o każdy detal wpływa na zapamiętanie marki, a także budowanie długofalowej relacji z gośćmi odwiedzającymi apartament.

ODKRYJ NASZE MOŻLIWOŚCI I STWÓRZ Z NAMI UNIKALNĄ IDENTYFIKACJĘ TWOJEJ MARKI!

Masz pytania dotyczące tej realizacji lub szukasz agencji, która opracuje odpowiednie logo, identyfikację wizualną czy key visual dla Twojej marki? A może Twoje istniejące logo potrzebuje odświeżenia i nie wiesz, jak się za to zabrać? Zapraszamy do kontaktu z nami! Umów się na spotkanie, podczas którego przedstawimy nasze metody pracy, wskażemy, jakie inne obszary możemy wspólnie rozwijać i pomożemy oszacować czas oraz koszty niezbędnych działań mających na celu wzmocnienie Twojej komunikacji z klientami.

PoprzedninavNastępny