fbpx

Miejsce spotkań ludzi sukcesu_

Podczas pracy projektowej nad identyfikacją wizualną skupiliśmy się na takich hasłach jak rozwój, społeczność, integracja i networking.

Poprzez wprowadzenie dynamiki w elemencie znaku w sposób symboliczny przedstawiliśmy rozwój osób działających w ramach Klubu Przedsiębiorczości. Zaproponowana kolorystyka została oparta w głównej mierze o barwę żółtą kojarzącą się z aktywnością oraz niebieską, która symbolizuje wiedzę.

Identyfikacja wizualna podkreśla przede wszystkim czynnik ludzki, który jest najważniejszym elementem Klubu. Zostało to zobrazowane w sygnecie symbolizującym człowieka.

Wszystkie opisane powyżej założenia wdrożyliśmy projektując stronę internetową Klubu, dzięki czemu jest ona spójna z komunikacją marki, a przy okazji stała się bardziej intuicyjna w użytkowaniu.

Projekt Rollup Klub Przedsiębiorczości
Gadżet reklamowy, torba, Klub Przedsiębiorczości
Klub Przedsiębiorczości, branding

ODKRYJ NASZE MOŻLIWOŚCI I STWÓRZ Z NAMI UNIKALNĄ IDENTYFIKACJĘ TWOJEJ MARKI!

Masz pytania dotyczące tej realizacji lub szukasz agencji, która opracuje odpowiednie logo, identyfikację wizualną czy key visual dla Twojej marki? A może Twoje istniejące logo potrzebuje odświeżenia i nie wiesz, jak się za to zabrać? Zapraszamy do kontaktu z nami! Umów się na spotkanie, podczas którego przedstawimy nasze metody pracy, wskażemy, jakie inne obszary możemy wspólnie rozwijać i pomożemy oszacować czas oraz koszty niezbędnych działań mających na celu wzmocnienie Twojej komunikacji z klientami.

PoprzedninavNastępny